HR gyakornok

Vár Téged a Knorr-Bremse HR csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, úgy itt a lehetőség számodra! A Knorr-Bremse HR csapatában lehetőséged nyílik megtapasztalni, hogy hogyan működik a toborzás-kiválasztás egy nagyvállalatnál, valamint átlátni különböző folyamatokat és pozíciókat. A további tudnivalókat a pozícióról és a jelentkezésről keresd lentebb!

Főbb feladatok

  • A toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása
  • Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
  • Telefonos és személyes interjúk menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Álláshirdetések szerkesztése
  • Interjúk szervezése
  • Adminisztratív feladatok

Munkakör betöltésének feltételei

  • Nappali hallgatói jogviszony még legalább fél évig
  • Minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
  • Jó kommunikációs készség
  • Talpraesettség
  • Eredményorientált szemlélet

Amit ajánlunk

  • Modern irodai környezet
  • Tapasztalat egy nemzetközi vállalatnál
  • Rugalmas időbeosztás, akár a tanulmányaid mellett is végezhető munka (min.20-25ó/h)
  • Fiatalos, támogató, barátságos csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 375
Pozíció pontos megnevezés: HR gyakornok
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző