Teszt menedzser – diagnosztikai rendszerek

A fékvezérlő berendezések biztonságos működését biztosító egyik legfontosabb munkakört végzők a szoftvertesztelők. Ők azok, akik miatt a vasúti szerelvények biztosan minden esetben megállnak, mikor arra szükség van. Ők azok, akik miatt biztonságosan utazhatunk nap, mint nap – akár a világ leggyorsabb szerelvényein is. Ha a hibakeresés a Te asztalod, akkor mi biztosítunk hozzá egyet!

Ezek lesznek a feladataid

  • Tesztelési projektek tervezése és vezetése
  • Projekteken dolgozó kollégák munkájának koordinálása
  • Projekt státusz riportálása a nemzetközi projektcsapat felé
  • A vasútipari szabványoknak megfelelő teszt dokumentáció készítése
  • Termékspecifikációk megismerése, ezek alapján új tesztesetek tervezése és automatizálása
  • Webes felhasználói felület tesztelésének automatizálása
  • Tesztkörnyezetek fejlesztésében való részvétel
  • Alrendszerek integrálása szimulált, illetve valós környezetben
  • Tesztek végrehajtása, szoftverhibák detektálása, kiértékelése, dokumentálása
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 5 évet aktívan foglalkoztál szoftverteszteléssel
  • Legalább 3 év GUI tesztautomatizálásban szerzett tapasztalatod van
  • Alaposan ismered a szoftvertesztelési módszereket
  • Legalább 3 év tesztmenedzsmentben szerzett tapasztalatod van
  • A napi szintű kommunikáció, csapatmunka számodra előny
  • Szeretnéd a tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudásodat használni
  • nagyszerű koordinációs készséggel rendelkezel, és szívesen kommunikálsz napi szinten a munkatársaiddal

Még nagyobb esélyed van, ha

  • ISTQB CTAL TM/TA/TTA tanúsítványod van
  • TestComplete tesztautomatizáló szoftverrel dolgoztál már
  • A szkriptnyelveket ismered
  • Hardvertesztelőként is kipróbáltad már magad
  • Járműipari rendszerek fejlesztésével, tesztelésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a Linuxot, és örömmel dolgozol vele
  • A németet is szívesen használod

Miért válassz minket?

  • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
  • Kiemelkedő bérezést, cafeteriat, 13. havi fizetést
  • Kötetlen, rugalmas munkaidőt
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget
  • Konferenciákat, képzéseket, oktatásokat – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Támogató és jó hangulatú csapatot

Állás adatai

Állás azonosító: 490
Pozíció pontos megnevezés: Teszt menedzser – diagnosztikai rendszerek
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző