Talent - Rail Purchasing Program

Azért hoztuk létre ezt a programot, hogy a céljaink megvalósításához tehetséges, elkötelezett kollégákkal erősítsük tovább csapatunkat beszerzés, költségelemzés területeken. Csatlakozz Te is most induló Talent – Rail Purchasing Programhoz.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki / gazdasági végzettséged van
  • pályakezdő vagy, és szeretnél tagja lenni egy folyamatosan bővülő multinacionális vállalatnak
  • kész vagy egy több szakterületet is átfogó munkakörben dolgozni;
  • jól beszélsz angolul, esetleg németül is;
  • kész vagy nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni, van már ilyen irányú tapasztalatod;
  • tudsz önállóan, precízen dolgozni, analitikus módon megközelíteni a feladataidat;
  • kész vagy intenzíven tanulni és dolgozni az elkövetkező 1-2 évben

Amit ajánlunk

  • 1,5 éves rotációs program a fent említett szakterületeken
  • rendszeres szakmai -, és készségfejlesztő képzések
  • izgalmas és változatos feladatok
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • szakmai támogatás egy mentor személyében
  • versenyképes fizetés
  • Mi megadjuk a biztos hátteret, támogatást a karrieredhez, és a munkaviszonyt is nyújtó képzés végén jó eséllyel pályázhatsz az alábbi pozíciókra: Stratégiai beszerző/ Költségelemző mérnök (SVAT)

Állás adatai

Állás azonosító: 328
Pozíció pontos megnevezés: Talent - Rail Purchasing Program
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző