Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Szoftverfejlesztő gyakornok - Beágyazott rendszerek

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Megismerkednél komplex, új technológiákkal és módszertanokkal, melyekből a későbbi szakmai pályafutásod során sokat profitálhatsz? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!

Ezek lesznek a feladataid

  • Szoftverkomponensek implementálása a követelményeknek és az architektúrának megfelelően
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • A fejlesztést támogató alkalmazások fejlesztése
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban (review)
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció támogatása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Minimum heti 20 óra vállalása
  • C programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás

Miért válassz minket?

  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Egy támogató és barátságos csapat vár rád
  • Sokféle emberrel beszélsz majd, így biztos találkozni fogsz pár vicces történettel, szituációval
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Hálózati kommunikációban való jártasság
  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • Verziókezelő rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Hardvertervezési és hardverközeli programozási ismeretek
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
20 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók