Szerelő munkatárs

„Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.” Munkát keresel? Váltanál vagy esetleg Pályakezdő vagy? El tudod képzelni magad egy nagy múltú cégnél, ahol egyedi gyártási munkálatokban vehetsz részt? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk SZERELŐNEK. Dolgozz egy stabil hátterű cégnél, ahol szakemberként megbecsüljük a munkád. Munkádért cserébe folyamatos szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget, kellemes és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk.

Főbb feladatok

  • A szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése levegő ellátó és fékvezérlő egységek a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit ajánlunk

  • Szálláslehetőség a 80 km-nél távolabbról érkezőknek
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig!
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Állás adatai

Állás azonosító: 20
Pozíció pontos megnevezés: Szerelő munkatárs
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző