Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next
🚩 STABILITÁS * ELŐRELÉPÉSI LEHETŐSÉG * MEGBÍZHATÓSÁG * SZÉLESKÖRŰ JUTTATÁSI CSOMAG 🚩 Fontos számodra, hogy egy stabil és megbízható munkahelyed legyen? Szívesen dolgozol gyártásban vagy lelkes pályakezdő vagy, aki kíváncsi a vasúti fékgyártásra? Csatlakozz Te is az év megbízható munkaadójához SZERELŐ munkatársként 2 vagy 3 műszakba! 🚩 A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékgyártás területén. Az itt gyártott fékeket közel 20 országban használják, köztük a csúcstechnológiás japán Shinkansen gyorsvasúton.

Ezek lesznek a feladataid

  • Területtől függően fékegységeket, levegő ellátó vagy fékvezérlő egységeket fogsz összeszerelni kézi szerszámokkal
  • A szerelésnél műszaki rajz lesz a segítségedre, de ne félj, megtanítunk az olvasására már az első héten
  • Feladataid közé fog még tartozni a minőségellenőrzés, dokumentációk ellenőrzése, elkészítése és természetesen a kézi szerszámok állapotának ellenőrzése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Motivált vagy, hosszútávra keresel munkát és érdekel a fékgyártás
  • Vállalsz 2 vagy 3 műszakot (5:40-13:50; 13:40-21:50; 21:40-5:50)
  • Nem okoz számodra gondot a bejárás a 23. kerületbe
  • Meg tudsz emelni akár 25 kg-ot is
  • A munkádat pontosan, precízen szereted elvégezni
  • Szereted a szabályokat és be is tudod tartani

Miért válassz minket?

  • Tiszta, modern munkakörnyezetben, jó minőségű szerszámokkal dolgozhatsz
  • Ha ügyesen végzed a munkád és megtanulsz több szerelési folyamatot, belátható időn belül előre léphetsz kiemelt, majd mester szerelő pozíciókba
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz (teljesítmény prémium, cafeteria, jelenléti prémium, 13. havi fizetés)
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • 50%-os műszakpótlék jár 18.00 - 06.00 közötti munkavégzésnél
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • Új munkatársainkra az első naptól figyelünk, így a betanulást és a kezdeti időszakot orientációs programmal támogatjuk

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Hasonló területen szerztél tapasztalatot
  • Műszaki végzettséged is van
  • Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók