Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • Biztosítja a felelősségi körébe tartozó szereldék napi operatív működését, folyamatos határidő és hatékonyság fókusz mellett
  • Szereldei operátorok támogatása, motiválása, és folyamatos fejlesztésük
  • Felelős a munkavédelemi, technológiai előírások, minőségi elvárások, valamint az 5 S folyamatok betartásáért
  • A munkavállalók beosztása a termelési terv függvényében, valamint felel a napi/heti gyártási tervek teljesüléséért
  • Részvétel a szerelési területek fejlesztésében (veszteségek beazonosítása, megszüntetése)
  • Új dolgozók kiválasztása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Megértő, céltudatos személyiség, határozott fellépés
  • Office programok haladó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Támogató, pozitív hozzáállás

Miért válassz minket?

  • Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben, színvonalas mérőeszközökkel dolgozhatsz
  • Családias hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket

Még nagyobb esélyed van, ha

  • autóipari tapasztalattal bírsz
  • angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók