Senior Image Processing Engineer

A közút mellett a vasút sem marad el a vezető támogató rendszerek fejlesztésében. A fejlesztők elé komoly feladatot támaszt olyan algoritmusok készítése, amik a városi közlekedés kihívásainak is megfelelnek. Ezek a rendszerek a jövő villamosait tehetik még biztonságosabbá mind az utasok, mind a közlekedés többi résztvevője számára. A Knorr-Bremse Rail Systemsa világ vezető fékrendszer szállítója budapesti telephelyén működő „Vezetőtámogató rendszerek” RnD csoportjába keres „Senior Image Processing Engineer” pozícióba új kollégát.

Főbb feladatok

  • Képfeldolgozó algoritmusok fejlesztése vezetőtámogató rendszerekhez
  • Képfeldolgozó SW architektúrák és algoritmusok fejlesztése
  • Vezetőtámogató rendszer SW és HW komponenseinek megismerése
  • Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal
  • Szoros együttműködés a projekt csapat többi tagjával

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Képfeldolgozás vagy jelfeldolgozás területén szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Matlab/Simulink ismeret
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Járműipari tapasztalat
  • Biztonságkritikus fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Linux ismeret
  • C/C++ ismeret
  • CUDA ismeret
  • Valamely deep learning keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Állás adatai

Állás azonosító: 402
Pozíció pontos megnevezés: Senior Image Processing Engineer
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző