Műszakfelelős

Főbb feladatok

  • A szereldében gyártandó fékegységek összeszerelésének irányítása hatékony és proaktív szemlélettel
  • A műszakra irányadó termelési program megvalósítása, nyomon követése a dolgozókkal
  • A terület folyamatos fejlesztése, veszteségek azonosítása, megszűntetése
  • A dolgozók vezetése, karrier rendszer működtetése és visszajelzések adása a vállalat vezetői irányelveinek megfelelően
  • A munkavédelmi, minőségügyi és 5S szabályok betartatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • 1-3 éves gyártási környezetben szerzett koordinátori tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Fejlesztő szemlélet és vezetői rátermettség
  • Pozitív szemlélet és hatékony problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • SAP ismeret
  • Műszakvezetői, vezetői tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • Beilleszkedést és vezetői fejlődést támogató programok

Állás adatai

Állás azonosító: 391
Pozíció pontos megnevezés: Műszakfelelős
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző