Minőségügyi mérnök

Ezek lesznek a feladataid

  • A szerelési minőségirányítási folyamatok kialakítása és ellenőrzése, a szerelt termékek folyamatos minőségjavítása
  • A vevői reklamációk kezelése, és a feltárt gyökérokok felhasználásával javító intézkedések megvalósítása
  • Termékfejlesztési projektekben való aktív részvétel a társosztályokkal közösen
  • A termelési szervezet célok, KPI-ok elérésére való törekvés, eltérés esetén a területére vonatkozó korrekciós intézkedésekben, javaslatok kidolgozásában való részvétel
  • A terület folyamatainak folyamatos javítása, a minőségi, a gazdaságossági, a hatékonysági mutatók és a munkavédelmi és biztonságtechnikai szempontok figyelembe vételével
  • Rendszer, folyamat és termékauditokra való felkészülés, aktív részvétel az auditokon, az esetleges javító intézkedések meghatározásában és azok megvalósításában
  • A folyamatmérnökséggel együtt részvétel a P-FMEA tevékenységekben, tevékenységek koordinációja és akciók nyomon követése
  • Belső és külső szállítókkal való együttműködés, különös tekintettel a cél kiírásban megfogalmazott minőségi elvárások (CoPQ, FTF) teljesülése érdekében
  • Minőségügyi statisztikák, riportok készítése, rendszeres karbantartása, elemzése
  • Minőségügyi oktatások megtartása, dolgozók képzése, betanítása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség, elsősorban műszaki területen
  • Min 3 év tapasztalat minőségügyi területen
  • Angol nyelvtudás – minimum társalgási szint
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás, célorientáltság, folyamatszemlélet, kezdeményezés, önállóság, precizitás, strukturált gondolkodás, ügyfélközpontúság
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Német nyelvtudás
  • Azonos pozícióban eltöltött több éves tapasztalat
  • Járműipari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Gyakorlati tapasztalat minőségügyi technikák alkalmazásában (MSA, SPC, 5Why, Ishikawa)
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók