Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Vevői minőségbiztosítási gyakornok

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Nálunk megismerheted a vevői minőségbiztosítás folyamatait és aktív, hasznos tagja lehetsz a csapatunknak!

Ezek lesznek a feladataid

  • Reklamáció kezelő mérnökök munkájának napi támogatása
  • Hibaelemzésben, problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Megelőző intézkedések meghatározása 8D módszer alapján
  • Kapcsolattartás külföldi lokációkkal és társosztályokkal
  • Kisebb komplexitású, vevői reklamációk kezelése SAP-ban
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Kimutatások készítése (Excel, Word)
  • Dokumentációkezelés
  • Mérések / anyagvizsgálatok megrendelése és eredmények kiértékelése
  • Táblázatok, prezentációk készítése, aktualizálása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok (még legalább 1 évig)
  • Műszaki rajzolvasás
  • Microsoft Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos angol, magyar nyelvtudás írásban és szóban
  • Önállóság, kiváló probléma megoldó készség
  • Nyitottság a csapatban való munkavégzésre és új ismeretek elsajátítására
  • Min. 20 óra munka/hét

Miért válassz minket?

  • Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
  • Átlátod majd egy 2000 fős szervezet felépítését
  • Alapszintű SAP ismeretek szerzése
  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Barátságos és támogató csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
24 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók