Megmunkálási folyamatmérnök

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Főbb feladatok

  • Forgácsolás termelés műszaki előkészítése és napi szintű támogatása
  • Átállások fejlesztése (SMED), folyamat optimalizálás
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Gyártási metodika fejlesztése
  • Kapcsolattartás technológiai osztállyal, központi szervezetekkel
  • Hatékonyságnövelő projektek keresése / vezetése
  • Project management feladatok főként Ipar 4.0 és automatizáció területeken

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépész- / Mechatronikai mérnöki Egyetemi végzettség
  • 2-3 év releváns megmunkálási tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat Lean eszközökkel és folyamatokkal
  • Gyakorlatias látásmód, készség csapatmunkára, teherbírás

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás adatai

Állás azonosító: 464
Pozíció pontos megnevezés: Megmunkálási folyamatmérnök
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző