Mechatronikai mérnök

Főbb feladatok

  • Egy újonnan induló fejlesztési projekt projektcsapatába keresünk mechatronikai mérnököt.
  • Fő feladatod a termékspecifikus fejlesztés tervezése és kivitelezése, figyelembe véve a minőséget, az időt és a költségeket
  • Ezen kívül a termékkel kapcsolatos know-how és tudásmenedzsment rendszer kiépítése is a te felelősséged lesz
  • Számítunk együttműködésedre a termék korai tesztelése, és a beszállítókkal való egyeztetés során
  • A folyamatfejlesztésben is szükségünk lesz segítségedre

Munkakör betöltésének feltételei

  • Amennyiben szeretsz kísérletezni, szereted a kihívásokat, és szeretnél részt venni egy teljesen új termék kifejlesztésének folyamatában, ez a pozíció neked szól!
  • Küldd el pályázatod, ha egyetemi végzettséggel rendelkezel gépész-, villamos vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett legalább 3 év releváns tapasztalattal
  • Ha úgy gondolod, könnyen el tudsz sajátítani egy egyedi termékkel kapcsolatos információkat, és fel tudod őket használni a tervezés, folyamatfejlesztés során

Amit ajánlunk

  • A legmodernebb technológiákkal találkozhatsz nap mint nap
  • Egy jövőbe mutató fejlesztésnek lehetsz az egyik alappillére
  • Támogató csapat, befogadó vállalati kultúra vár téged
  • A korrekt alapbéren felül egyéb juttatásokkal, és fejlődési lehetőséggel várunk

Állás adatai

Állás azonosító: 489
Pozíció pontos megnevezés: Mechatronikai mérnök
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző