Lean szerelő

Főbb feladatok

  • A jóváhagyott „veszteségvadászat” ötletek megvalósításának kivitelezése
  • Gépek és munkaállomások előkészítése
  • Folyamatos 5S, TPM és LEAN tevékenység
  • Új „karakuri” megoldások kidolgozása és azok megvalósítása
  • Gépek üzemben tartása, az üzemkész és üzembiztos állapot folyamatos biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1 műszakos munkarend
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Költségérzékeny munkavégzés, példamutató magatartás tanúsítása a munkatársak előtt a szereldében

Amit ajánlunk

  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Modern munkakörnyezet

Állás adatai

Állás azonosító: 433
Pozíció pontos megnevezés: Lean szerelő
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző