Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Jármű kisiklás modellezése különböző vasúti pályákra - gyakornok

A Knorr-Bremse VJRH, mint piacvezető multinacionális nagyvállalat évek óta aktívan foglalkoztat gyakornokokat, hogy ezáltal számukra tapasztalatot biztosítson, és megismertesse az ifjabb generációval is a biztonságos és környezettudatos közlekedést. Ehhez járulunk hozzá mi is, ahol csoportunkban a következő izgalmas területtel foglalkozhatsz: • A modern vasúti jármű fékrendszerek kiegészülnek gyorsulás és egyéb szenzorokkal, melyek lehetővé teszik a jármű vagy egy tengely kisiklásának észlelését. • A szenzorok jelét feldolgozó szoftver olyan algoritmust igényel, mely nagy biztonsággal észleli a kisiklás „tüneteit”, függetlenül a vasúti pálya építési módjától. • A pl. MATLAB segítségével kidolgozott algoritmus átültetve a fékvezérlőre vasúti tesztpályákon kipróbálható, és tovább finomítható, mielőtt vonatokon, villamosokon napi használatba kerül a fékvezérlő részeként.

Ezek lesznek a feladataid

  • Megismerni a kisiklás detektálásra jelenleg létező MATLAB modelleket és mikrovezérlőn futó teszt programokat.
  • Áttekinteni a téma dokumentációját. (Német nyelvű dokumentumok esetén a konzulens segítségével.)
  • A legjobbnak ítélt modell szükséges mértékű továbbfejlesztése és dokumentálása.
  • Tesztelésben való részvétel, és az algoritmus mikrovezérlőre történő átültetése.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (villamosmérnöki/informatikai vagy mechatronikai szakirányon)
  • Tudsz legalább heti 20-25 órát vállalni
  • MATLAB, és lehetőleg C programozói gyakorlat birtokában vagy
  • Szereztél már tapasztalatot mikrovezérlő alapú rendszerekkel vagy érdeklődsz irántuk
  • Céljaid között szerepel a fentiekhez kapcsolódó ismeretek alapos elsajátítása hosszú távon
  • A dokumentáció olvasásához szükséges szinten beszéled az angolt

Miért válassz minket?

  • Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Barátságos és támogató csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

Még nagyobb esélyed van, ha

  • rendelkezel német nyelvtudással
  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
25 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók