Ipar 4.0 Projektmérnök az alkatrészgyártás területén

Főbb feladatok

  • Agilis, flexibilis és kimagasló termelékenységű cellák kialakítása az Ipar 4.0 jelenleg ismert előremutató megoldásaival és a legmodernebb technológiák alkalmazásával
  • Értékáram-elemzés elkészítése különböző forgácsolt és felületkezelt termékekere
  • OEE veszteségek, problémák feltérképezése a forgácsoló üzem területén
  • Előremutató, állapotalapú karbantartási rendszerszer kialakítása a megmunkáló gépekre és a készülékekre
  • Ember-gép kapcsolat feltérképezése, a gépkiszolgáló személyzet munkájának optimálása, annak vezérlése
  • A fentiek megvalósítása a felületkezelés területén

Munkakör betöltésének feltételei

  • Lean eszközök és módszerek tudása és alkalmazásának képessége (TPM / állapotalapú karbantartás, OEE-veszteségek elemzése, gépi ciklusidő-elemzés, átállási veszteségek elemzése, andon adatok elemzése, VSM)
  • Megmunkáló és felületkezelő gépek, munkahelyek, cellák fejlesztésében tapasztalat
  • Egyetemi / főiskolai gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnöki diploma
  • Angol- és/vagy német nyelven hatékony kommunikáció képessége szóban és írásban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • CNC / Robot / PLC programozási tapasztalat
  • Forgácsolási technológiai ismeretek
  • Bármilyen I4.0 eszköz / applikáció ismerete, eddigi használata

Állás adatai

Állás azonosító: 390
Pozíció pontos megnevezés: Ipar 4.0 Projektmérnök az alkatrészgyártás területén
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző