Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Hardverfejlesztő Villamosmérnök Gyakornok

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra!

Ezek lesznek a feladataid

  • Részvétel vasúti fékvezérlők, illetve egyéb elektromos berendezések fejlesztésében, tesztelésében
  • A fejlesztéshez, vagy teszteléshez szükséges egyedi hardvereszközök megtervezése, előállítása
  • Szoros együttműködés a hardverfejlesztőkkel
  • Az elvégzett munka alapos dokumentálása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Aktív felsőfokú tanulmányok villamosmérnöki területen
  • Alapvető áramköri és alkatrész ismeretek
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Heti minimum 20 óra munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Miért válassz minket?

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai karriered támogatása
  • Innovatív ötletek megvalósításának lehetősége
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Sport és közösségi tevékenységek

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Forrasztási gyakorlat
  • Tapasztalat hardverfejlesztési folyamatokban
  • Mentor Graphics tervezőszoftverek ismerete
  • Tapasztalat Worst Case számításban
  • Releváns tanszéki/tudományos munka
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók