Forgácsolási szakértő

Főbb feladatok

  • A legújabb forgácsolási technológiák bevezetése hazai beszállítóinknál
  • Szoros együttműködés beszerzési társosztállyal
  • Külső partnerek szakmai támogatása és fejlesztése
  • Egyeztetés a készüléktervezéssel, részvétel a koncepciók kialakításában
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése
  • Forgácsolószerszámok optimalizálása, szerszámtesztek levezénylése
  • Konstrukcióval egyeztetések az alkatrészek megmunkálásával kapcsolatban

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • NC programozás területén szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • CNC forgácsoló gépek és szerszámos magas szintű ismerete
  • Határozott fellépés, meggyőzőképesség, projektszemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • CAM rendszer ismerete (NX CAM külön előny)
  • CAD rendszer ismerete (Pro/ENGINEER)
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Méréstechnikai alapismeretek

Amit ajánlunk

  • Egyéni fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai képzések

Állás adatai

Állás azonosító: 412
Pozíció pontos megnevezés: Forgácsolási szakértő
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző