Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Forgácsolási művezető

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Forgácsolási gépparkunkkal Európa legnagyobb gyártó területe vagyunk a cégcsoporton belül. 9000 négyzetméternyi területén több mint 200 fő kollégánk 3 műszakban gondoskodik a zavartalan termelésről. Évről évre dolgozunk a gépkapacitás növelésén és gépparkunk korszerűsítésén, melyet új gépi- és technológiai beruházásokkal és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztésével valósítunk meg. Erre a területünkre keressük forgácsolási vezetői tapasztalattal rendelkező új kollégánkat.

Ezek lesznek a feladataid

  • A rád bízott Megmunkáló terület hatékony, proaktív vezetése
  • Folyamatos határidő és hatékonyság fókusz a területeden
  • Gondoskodsz a gyártás felügyeletéről, a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról, munkabiztonsági előírások betartásáról
  • Részt veszel új technológiák és termékek bevezetésében
  • Gondoskodsz a munkatársak irányításáról, támogatásáról, motiválásáról és fejlődéséről, valamint a hatékony szervezet működéséről
  • Részt veszel a forgácsoló terület fejlesztésben (veszteségek beazonosítása, megszűntetése)
  • Felelős leszel a műszakos, EHS, 5s szabályok betartatásáért, valamint a minőségbiztosítási előírások betartásáért és betartatásáért a területeden

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • Office programok haladó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Terhelhetőség, vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Precizitás, kreativitás, támogató, pozitív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Forgácsolási területen releváns műszaki végzettséggel rendelkezel
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók