Forgácsolási gépkezelő

Ezek lesznek a feladataid

  • Fő feladatod a gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása lesz az előírt utasítások alapján
  • Emellett feladatod lesz a legyártott munkadarabok mérése és ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Fontos, hogy igényes legyél a környezetedre, mert tiszta és rendezett munkakörnyezet, modern géppark és figyelmes kollégák várnak téged
  • Szívesen vesszük a javítási, fejlesztési javaslataidat is

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • 3 műszakos munkarendben fogsz dolgozni
  • Várunk téged csapatunkba, ha szakirányú végzettséggel rendelkezel (CNC-maró és eszterga)
  • Előnyt élvezel, ha már van releváns tapasztalatod, de talpraesett pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Fontos, hogy rendelkezz műszaki rajzolvasási készséggel

Miért válassz minket?

  • Innovatív technológiák és megoldások, vasúti termékek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőségek
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók