Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Forgácsolási gépbeállító

„Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.” Munkát keresel vagy váltanál? Szívesen dolgoznál olyan munkahelyen, ahol szakemberként megbecsülik a munkád? A Knorr-Bremse Rail Systems Budapestnél a legmodernebb forgácsolási CNC technológiával, a világ legjobb vasúti fékrendszereinek gyártásában vehetsz részt. Munkádért cserébe szakmai előrelépési lehetőséget és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk. Ha műszaki végezettséged van, többéves gépbeállítói tapasztalattal rendelkezel és kezeltél már 4 tengelyes gépet, akkor jelentkezz hozzánk az alábbi munkakörre,

Ezek lesznek a feladataid

  • Te leszel a felelős a forgácsoló gépek működéséért: beállításért, kezelésért, kiszolgálásért
  • Emellett a gépek hatékony átállását is te fogod biztosítani
  • A munkadarab mérése, ellenőrzése is a te feladatod lesz
  • Olyan izgalmas feladatokban lesz részed, mint az elsőminta- és kísérleti gyártás végrehajtása a programozó-technológus felügyeletével
  • A gyártás kiértékelés folyamatában is számítunk majd a segítségedre
  • Fontos, hogy önállóan tudj dolgozni

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • 3 műszakos munkarendben számítunk munkádra
  • Szakmailag képzett gépbeállító gárdánkba szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát várunk
  • Előny, ha már 3-5 éves, releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Jelentkezz hozzánk, ha a következő fogalmakra megdobban a szíved: 4 tengelyes megmunkáló központ, több tengelyes esztergák, Siemens 840D vezérlő, korrekciózás, szériaváltás, 0 pont felvétel, műszaki rajzolvasás

Miért válassz minket?

  • Innovatív technológiák és megoldások, vasúti termékek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark
  • Korrekt jövedelem és juttatási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőségek
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Rendelkezel emelőgép-kezelő (kivéve targonca) OKJ szakképesítéssel
  • Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók