Épületgépész/Épületvillamossági mérnök

Főbb feladatok

  • Épületgépészeti/-villamossági tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elkészítése, elemzése, ellenőrzése, valamint véleményezése árajánlat készítésnél, kérésnél és előkészítési szakaszban is
  • Alternatív műszaki megoldások felkutatása, kidolgozása, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, projektek ellenőrzése, vezetése
  • Meglévő épületgépészeti/villamossági rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése és fejlesztése
  • A szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Fejlesztési munkafolyamatok ellenőrzése, elősegítése a minőségi munkavégzés és a határidők tekintetében
  • A projektekhez kapcsolódó egyeztetések megszervezése, és folyamatos együttműködés a tervezők, hatóságok, kivitelezők, és a projekt irányítói csapat között
  • Meglévő épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú v szakirányú (épületgépész/épületvillamossági mérnök) műszaki végzettség,
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office programok, AutoCAD szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Projektszemlélet, projektmenedzsment ismeret
  • Határozott fellépés
  • Mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel hatékony kommunikáció

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Modern munkakörnyezet, melynek fejlesztésében az új kollégánknak is nagy szerepe lesz
  • Folyamatosan fejlődő, és bővülő stabil vállalat
  • Vonzó juttatások és bérstruktúra
  • Nagyfokú felelősséggel járó, izgalmas feladatok
  • Nyitott és motivált csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 478
Pozíció pontos megnevezés: Épületgépész/Épületvillamossági mérnök
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző