Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Épületgépész mérnök

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja többek között a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Jelenleg épületgépész / épületvillamossági mérnök munkatársat keresünk. Ha szereted a kihívásokat, szívesen megismernéd egy nagyvállalat folyamatait és fontos számodra a fejlődési lehetőség, jelentkezz hozzánk!

Ezek lesznek a feladataid

  • Épületgépészeti tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elkészítése, elemzése, ellenőrzése, valamint véleményezése árajánlat készítésnél, kérésnél és előkészítési szakaszban is. Kiemelt figyelemmel a légtechnika, hűtéstechnológia.
  • Alternatív műszaki megoldások felkutatása légtechnikai, hűtéstechnológiai rendszerek kidolgozásában, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, projektek ellenőrzése, vezetése
  • Meglévő épületgépészeti rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése és fejlesztése
  • A szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Fejlesztési munkafolyamatok ellenőrzése, elősegítése a minőségi munkavégzés és a határidők tekintetében
  • Kivitelezési projektek teljeskörű, önálló levezénylése. A projektekhez kapcsolódó egyeztetések megszervezése, és folyamatos együttműködés a tervezők, hatóságok, kivitelezők között.
  • Meglévő épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú vagy szakirányú (épületgépész mérnök) műszaki végzettség,
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok, AutoCAD szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Épületautomatikai rendszer ismerete
  • Projektszemlélet, projektmenedzsment ismeret
  • Határozott fellépés
  • Mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel hatékony kommunikáció
  • Angol nyelvismeret

Miért válassz minket?

  • Modern munkakörnyezet, melynek fejlesztésében az új kollégánknak is nagy szerepe lesz
  • Folyamatosan fejlődő, és bővülő stabil vállalat
  • Vonzó juttatások és bérstruktúra
  • Nagyfokú felelősséggel járó, izgalmas feladatok
  • Nyitott és motivált csapat

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Autóipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Ipari hűtéstechnológiában szerzett tapasztalat,
  • Légtechnikai rendszerek kivitelezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók