Kedves Látogatónk!

Nyitott szellemi pozícióink többségét már az új karrieroldalunkon kezeljük, ahová a „Tovább” gombra kattintva átirányítunk.

Bízunk benne, hogy akár itt, akár az új oldalunkon megtalálod a számodra megfelelő álláslehetőséget.

Várjuk jelentkezésed!

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. Toborzási Csapata

Maradok Tovább

Dear Visitor!

Most of our open positions are already managed on our new careers page, where you will be redirected by clicking on the "Next" button.

We hope that either here or on our new site you will find the right job opportunity for you.

We look forward to hearing from you!

The recruitment team of Knorr-Bremse Railway Vehicle Systems Hungary Ltd.

Stay Next

Elektronikai szerelő

Ezek lesznek a feladataid

  • Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése
  • Pneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése;
  • Fékberendezések elektronikus tesztelése;
  • Hibajegyzék készítése, azok felvitele SAP rendszerben

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Elektronikai végzettség.
  • Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat.
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre.
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására.

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Autóipari környezetben eltöltött idő.
  • Angol és/vagy német nyelvismeret.
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók