Controller

Főbb feladatok

  • Rendszeres, valamint ad-hoc riportok készítése, elemzése (a helyi vezetés, illetve a group részére)
  • Terv/tény költségelemzések készítése, eltérések magyarázata
  • Közreműködés havi és éves zárásokban (HBII, IFRS)
  • Termék kalkulációk készítése, eladási árak számolása
  • Tervezési folyamatban való részvétel, különös tekintettel a költség- és eredménytervezésre
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi anyavállalattal
  • Könyvvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Folyamatos együttműködés a gazdasági igazgatóval

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete (FI, CO, MM)
  • MS Excel és Access program kiváló ismerete
  • Legalább 3 év azonos munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban), német nyelvtudás előny
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Visual Basic ismeret

Állás adatai

Állás azonosító: 436
Pozíció pontos megnevezés: Controller
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző