Commodity Buyer

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a meghatározott termékcsoportok beszerzési folyamataiban.
  • Meglévő, beszerzett tételekre megtakarítások, költségracionalizálás, transzfer projektek indítása és kivitelezése.
  • Termékcsoport stratégia alapján beszállítók kiválasztása, értékelése, új beszállító bevezetése.
  • Különböző beszállítási, logisztikai modellek bevezetése.
  • Beszállító fejlesztésben való részvétel.
  • Együttműködés a Commodity managerekkel a stratégia kialakításában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó projekt menedzsment készségek
  • Forgácsolt vagy öntött, kovácsolt termékek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló, problémaorientált gondolkodásmód
  • Minimum 2 éves releváns beszerzői tapasztalat
  • SAP R/3 ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

Állás adatai

Állás azonosító: 332
Pozíció pontos megnevezés: Commodity Buyer
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző