CNC Technológus Csoportvezető

Main tasks

  • A szervezetbe tartozó munkatársak irányítása, motiválása
  • Kapacitás tervezés, határidők betartásának biztosítása
  • Munkafolyamatok fejlesztése, koordinálása
  • A munkatársak szakmai és személyes kompetencia fejlesztése
  • Együttműködés a területi célok elérésében
  • Együttműködés fejlesztése a társosztályokkal (Készüléktervezés, konstrukció, beszerzés)
  • Kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi társosztályokkal
  • Területi stratégiai projektek irányítása
  • Különböző költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése.
  • Új projektek alkatrészeinek feltechnologizálása (Nc program írása, megmunkáló szerszámok kiválasztása)
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése.
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba

Requirements

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Releváns vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes Angol vagy Német nyelvtudás
  • NC programozás területén szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete
  • Gyors, dinamikus munkavégzés
  • Erős projektvezetői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség

Preferred qualifications

  • CAM rendszer ismerete (NX CAM külön előny)
  • Méréstechnikai alapismeretek

Benefits

  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Details of position

Job ID: 286
Position name: CNC Technológus Csoportvezető
Place of work: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Job contract type: Indefinite
Weekly work hours: Full time (8hs)
Share or save this position to your favorites: CNC Technológus Csoportvezető