CNC Technológus

Főbb feladatok

  • Új projektek alkatrészeinek feltechnologizálása (Nc program írása, megmunkáló szerszámok kiválasztása)
  • Egyeztetés a készüléktervezéssel, részvétel a készülék koncepciók kialakításában
  • Technológiák finomra hangolása a tesztcellában
  • Technológiák bevezetése a szériagyártásba
  • Különböző költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése.
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése.
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba.
  • Forgácsolószerszámok optimalizálása, szerszámtesztek levezénylése.
  • Konstrukcióval egyeztetések az alkatrészek megmunkálásával kapcsolatban

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépészmérnöki végzettség
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • NC programozás területén szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete
  • Gyors, dinamikus munkavégzés, projektszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol vagy Német nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • CAM rendszer ismerete (NX CAM külön előny)
  • CAD rendszer ismerete (Pro/ENGINEER)
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Méréstechnikai alapismeretek

Állás adatai

Állás azonosító: 175
Pozíció pontos megnevezés: CNC Technológus
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző