Brake System - Application Software Engineer

Ha szeretnéd megismerni hogyan működik a különböző vasúti járművek fékrendszere a metrótól a nagysebességű vonatokig, és szeretnéd, ha az általad fejlesztett/tesztelt szoftver egy összetett elektro-pneumatikus rendszert vezéreljen akkor közöttünk a helyed!

Ezek lesznek a feladataid

  • Feladatod lesz vasúti fékvezérlő rendszerek szoftverének fejlesztése és/vagy tesztelése:
  • Rendszer- és szoftverkövetelmények elemzése
  • Fékvezérlő alkalmazások fejlesztése
  • A validáció illetve a beüzemelés műszaki támogatása
  • Részvétel code-review-n illetve szoftver auditon.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Szakirányú végzettség: Informatikus, villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus, fizikus
  • Programozási ismeretek (C/C++), előny az autóipari tapasztalat
  • Grafikus szoftverfejlesztő eszközök (CASE eszközök) ismerete (Ascet, CodeSys, Simulink) előny de nem követelmény
  • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Miért válassz minket?

  • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
  • Kiemelkedő bérezést, cafeteriat, 13. havi fizetést
  • Kötetlen, rugalmas munkaidőt
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget
  • Konferenciákat, képzéseket, oktatásokat – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
  • Támogató és jó hangulatú csapatot
Munkavégzés helye
1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa
Határozatlan idejű
Heti munkaidő
40 óra
Megosztom másokkal a lehetőséget

Hasonló pozíciók