Beágyazott szoftver mérnök

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik – légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek! Ha pedig szívesen töltenéd a szabadidődet is hasznosan, csatlakozhatsz sport- és karitatív csoportjaink bármelyikéhez!

Főbb feladatok

  • Vasúti fékvezérlő szoftver funkciók tervezése, modellezése
  • Szoftver komponensek implementálása biztonságkritikus rendszerekre
  • Részvétel unit és integrációs szintű tesztelésben
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban
  • Hozzájárulás a folyamataink fejlesztéséhez
  • Terméktámogatás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beágyazott rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • C programnyelv ismerete
  • Szoftver tesztelési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • Modellező szoftverek (pl. MATLAB, LabView) ismerete
  • Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Állás adatai

Állás azonosító: 460
Pozíció pontos megnevezés: Beágyazott szoftver mérnök
Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állásleírást: Operatív beszerző